تبلیغات
سفیر - نرم افزارهای ضد اجتماعی؛ فرش های قرمزی که مدعیان حافظ امنیت ملی برای دشمن پهن کرده اند ...
 
سفیر

نرم افزارهای ضد اجتماعی؛ فرش های قرمزی که مدعیان حافظ امنیت ملی برای دشمن پهن کرده اند ...

 

«یا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا لا تَتَّخِذُوا الَّذِینَ اتَّخَذُوا دِینَکُمْ هُزُواً وَ لَعِباً مِنَ الَّذِینَ أُوتُوا الْکِتابَ مِنْ قَبْلِکُمْ وَ الْکُفَّارَ أَوْلِیاء» )سوره مائده، آیه 57(.

«اى کسانى که ایمان آورده‌‏اید، افرادى که آئین شما را به باد استهزاء و بازى مى‌‏گیرند -از اهل کتاب و مشرکان- دوست و تکیه‌‏گاه خود انتخاب نکنید».

از محوری ترین و اساسی ترین مسائل دفاعی، امنیتی و حتی سیاسی، فرهنگی و اجتماعی کشور، شناخت دشمن است. دشمن شناسی الفبای مبارزه و از ضروریات آن به حساب می آید. حال بگذریم که برخی می خواهند با طرح اسلام رحمانی اساسا وجود دشمن را نادیده بگیرند. هر اندازه هم که ما بر طبل توخالی صلح و مذاکره نابرابر بکوبیم، هم اکنون دشمنان ما و بسیاری از قدرت های مستکبر دنیا با ایجاد سازمان ها و تشکیلات اطلاعاتی و جاسوسی و اختصاص بودجه های چشم گیر، سعی در شناخت دشمنان بالقوه و بالفعل خود دارند و این اطلاعات را شریان اصلی بقای خود می دانند. آن ها بیدارند و شبانه روز و لحظه به لحظه ما را رصد می کنند و مسئولان ما در خوابی عمیق و زمستانی فرو رفته اند؛ گویی تاکنون هرگز اقدامی خلاف امنیت کشور و ملت مسلمان ما صورت نگرفته است و کاش خواب باشند که امیدی به بیداری است؛ نه خواب زدگی که راهی نیست برای بیدار شدن!!!

با نگاهی گذرا و مختصر به تاریخ نیز، دشمنی آشکار دشمنان اسلام و مسلمین را مشاهده خواهیم کرد. در این باره مقام معظم رهبری می فرمایند: «وقتی انسان می بیند دستگاه های تبلیغاتی دشمن، دستگاه تبلیغاتی مزدور آمریکا، دستگاه تبلیغاتی دولت انگلیس، دستگاه تبلیغاتی دولت غاصب صهیونیست، برای فلان لایحه در مجلس یقه می درانند، جنگ روانی می کنند، به خاطر فلان زندانی، به خاطر فلان مسئول، دلسوزی دایه مهربان تر از مادر را نشان می دهند، انسان حق دارد به شک بیفتد... دشمن، امروز امیدوار است، شاید بتواند از ساده اندیشی استفاده کند، جای پای خود را در دستگاه های سیاسی کشور و دستگاه های فرهنگی کشور باز کند... امروز، روز حساسی است. این روزگار، روزگار حساسی است[1]».

در بیانات دیگری امام خامنه ای می فرمایند: "بعضی ها می گویند ما توهم می کنیم که علیه ما توطئه است و دشمنی وجود دارد. خیلی خوب، حالا کسانی که دلشان می خواهد چشم خودشان را روی هم بگذارند و بگویند (ان شاء الله گربه است)، امّا واقعیت که عوض نمی شود، وجود دشمن با به خواب رفتن من و شما که از بین نمی رود... با ندانستن ما، یا خود را به ندانستن زدن، دشمن، از دشمنی خود دست بر نمی دارد، افرادی مایلند اثبات کنند نخیر، ملت ایران هیچ دشمنی ندارد، کنار خانه خودتان بنشینید و به کار خودتان سرگرم باشید، خاطرتان هم جمع باشد که همه جا امن است و امان، نه! این حرف ها واقعیت ندارد[2]".

بنابراین اگر لحظه ای تامل کنیم، می بیینم دشمنان قسم خورده اسلام و مسلمین از ابزارهای گوناگونی برای رسیدن به هدف خود که همانا براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران است، استفاده می کنند. در این بین مشاهده می کنیم، دشمن لحظه به لحظه نیز در ابراز دشمنی خود در حرف و عمل مصمم تر، خلاقانه تر و مبتکرانه تر ظاهر می شود و هم اکنون یکی از عرصه های ظهور چشم گیر دشمنی او در بستر فضای مجازی است که دشمنی حقیقی این رژیم پلید کودک کش را بیش از پیش آشکار ساخته است.

دشمن در این عرصه نیز از روش های گوناگونی برای دشمنی استفاده می کند. نمونه ای از این روش ها، تطمیع، تحقیر، تهدید و سرانجام حذف افراد موثر یا به عبارتی دشمنان خود است. طراحی انواع سایت ها با محتوا و ظاهری جذاب منجر به تطمیع مخاطب و مشغولیت بیش از پیش او می گردد. با این روش مخاطبین به موجوداتی بی آزار و البته سودمند برای دشمن تبدیل می شوند که لحظه به لحظه عرصه دشمن را رونق بخشیده و ذهن خود را به سمت رکود یا سیالی منفی سوق می دهند. در خوش بینانه ترین حالت این کاربران "توهم تاثیر" دارند، به این معنی که احساس می کنند ابزار دشمن را علیه دشمنی خودش به کار می برند. اما کدام عقل سلیم می پذیرد که دشمنان اسلام و مسلمین با هزینه ای سنگین ابزاری ساخته و به دست دشمنانشان می دهند تا آن را به راحتی علیه او به کار گیرند!!!

نمونه ای دیگر، تحقیر ارزش های اسلامی و مقدسات مسلمانان به بهانه وجود آزادی بیان است. در این عرصه انواع تحقیر و توهین در قالب های گوناگون به راحتی در فضای مجازی صورت گرفته و بسیاری از آن ها با بهانه آزادی بیان، متاسفانه هرگز قابل پیگیری قانونی نیست. نمونه ای از آن کاریکاتورهای اهانت آمیز به پیامبر عظیم الشان اسلام (ص) بود که در یک روزنامه کم تیراژ دانمارکی به چاپ رسید و بعد از آن با وجود اعتراض های بسیار، همین عده دست به اقدامات توهین آمیز تر زده و حتی در یکی از سایت های خود از مخاطبین خواستند تا کاریکاتورهای خود از پیامبر اعظم (ص) را برای آن ها ارسال کنند تا در سایت به نمایش گذاشته شود!!! حتی فیس بوک کاربران معترض به این کاریکاتورها را تهدید به تحریم استفاده از فیس بوک کرد. توهین به مقامات سیاسی و شخصیت های مذهبی، ترویج لطیفه های قومیتی و برچسب زدن به اقوام مختلف ایرانی، از دیگر نمونه های تحقیر در این شبکه های ضد اجتماعی صهیونیستی است.

در این بین اگر کاربری نیز بتواند اقدام موثری علیه دشمن در فضای مجازی داشته باشد، به سرعت شناخته شده و با روش های گوناگون از ادامه فعالیت او جلوگیری خواهد شد. به این صورت که با شیوه های مختلف از ورود او به برنامه ها یا صفحاتی خاص جلوگیری شده و گاهی با ارسال هشدار هایی مبنی بر دقت در ارسال محتوای پیام ها، سعی بر ترساندن افراد موثر می نمایند.

اگر این حربه نیز تاثیر نداشته باشد، در نهایت اکانت کاربر به طور کامل حذف می گردد. این مرحله ساده ترین روش دشمنان در برخورد با افراد موثر است؛ یعنی اگر فعالیت کاربری به واقع، ضرری به مراتب بیشتر از سود آن داشته باشد، دشمن در حذف وی تردیدی به خود راه نمی دهد.

اما با تمامی این توصیفات ملاحظه می کنیم در جامعه ما، شبکه های ضداجتماعی و جنگ افزارهای اینترنتی صهیونیستی که دشمن دقیقا با هدف براندازی نظام طراحی کرده است، هم اکنون به فرش های قرمزی بدل شده اند که همین دولتمردان مدعی قانونمداری و حفظ امنیت کشور، به دست خود برای دشمنان قسم خورده ملت پهن کرده اند. با این سیاست، چنان استقبال گرمی از دسیسه های دشمن نموده اند که دشمنان حتی در خواب نیز هرگز تصور چنین استقبالی از خود نمی کردند. به راستی چه کسی می تواند تصور کند که عده ای در دولت، خود را مدعی حفظ امنیت ملی، فرهنگی و نظامی بدانند، ولی با دست خود راه نفوذ گسترده دشمن در فضای مجازی و حقیقی کشور را بگشایند.

جای تامل بسیار اینجاست که امیرالمومنین (ع) دشمن را به دو نوع آشکار و پنهان تقسیم نموده اند. از نگاه امام علی(ع) كم خطرترین دشمن، دشمنی است كه دشمنی خود را آشكار كرده است. حضرت می فرمایند: «اوهن الاعداء كیداً من اظهر عداوته؛ سست ترین دشمنان كسی است كه عداوتش را آشكار ساخته است»
و در جای دیگر می فرمایند: «من اظهر عداوته قل كیده؛ آن كس كه دشمنی اش را اظهار كرده، توطئه و مكرش كم است».

 اما ایشان درباره دشمن پنهان می فرمایند: «خطرناك ترین دشمن، دشمنی است كه دشمنی اش را پنهان می كند و این دشمنی همانا نفاق است».

امیرالمومنین (روحی له الفداء) در این باره می فرمایند: «شر الاعداء ابعدهم غوراً و اخفاهم مكیده؛
بدترین دشمنان كسانی اند كه حیله خود را بیشتر پنهان می دارند».
بنابراین مشكل ترین مبارزه ها، مبارزه با نفاق است، مبارزه با زیرک هایی است كه احمق ها را وسیله قرار می دهند. این پیكار از پیكار با كفر مشكل تر است؛ زیرا جنگ با كفر، مبارزه با یك جریان آشكار است، اما مبارزه با نفاق، در حقیقت مبارزه با كفر مخفی است. حال بنگریم وقتی با دشمنان آشکار اینگونه برخورد می شود و بهتر است بگوییم که اصلا برخوردی نمی شود، پس چگونه با دشمنی سخت تر مبارزه خواهد شد. اکنون که بسیاری از مدعیان قانون و امنیت و مسئولیت، سعی در مخفی کردن و نادیده گرفتن دشمنی آشکار دارند، پس با جریان های خفی شرک و نفاق چه خواهند کرد؟؟؟!!!

بر این اساس، مصرانه تقاضا داریم تمامی نهادهای مسئول از قبیل وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه پاسداران، اقدامات لازم جهت محدودسازی فعالیت بد افزارهای صهیونیستی تلگرام، اینستاگرام، وایبر و واتس اپ را به انجام رسانده و به تعهدات خود در زمینه حفظ امنیت ملی، فرهنگی و سیاسی کشور عمل کنند. از قوه قضاییه، به حق انتظار داریم به عنوان مرجع نظارت بر حسن اجرای قانون اجازه ندهد دولت به راحتی از زیر بار اجرای احکام فیلترینگ این جنگ افزارهای صهیونیستی شانه خالی کند. به راستی چه کسی می خواهد پاسخگوی این همه انفعال در برابر دشمنی فعال و آشکار دشمن باشد؟! چرا باید دولت مستکبر امریکا خود را محق دانسته و صریحا اعلام کند که هر گونه حمله در فضای سایبری را به صورت نظامی در فضای واقعی پاسخ می دهد؛ اما دولتمردان ما برای حمایت از منافع عده ای در داخل و خارج، حتی اجازه ندهند قانونی علیه این بد افزارها تصویب شود و حال نیز که تصویب شده است، هیچ پایبندی به اجرای آن نداشته باشند. 

در نهایت مسئولان محترم را به تدبر و اجرای عملی این آیه از قرآن کریم توصیه می نماییم:

«یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ لاَ تَتَّخِذُواْ الْكَافِرِینَ أَوْلِیَاء مِن دُونِ الْمُؤْمِنِینَ أَتُرِیدُونَ أَن تَجْعَلُواْ لِلّهِ عَلَیْكُمْ سُلْطَانًا مُّبِینًا (سوره نساء، آیه 144).

«اى كسانى كه ایمان آورده‏اید! به جاى مؤمنان كافران را به دوستى خود مگیرید. آیا مى‏خواهید علیه خود حجتى روشن براى خدا قرار دهید؟»

 [1] - کیهان، 17/7/79، ص 7

[2] - دشمن شناسی از منظر امام خمینی (ره)، پژوهشکده تحقیقات اسلامی سپاهنوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
دوشنبه 13 شهریور 1396 10:39 ق.ظ
Good post. I learn something new and challenging
on sites I stumbleupon everyday. It will always be useful to read content from other writers and use something from other sites.
شنبه 14 مرداد 1396 12:16 ق.ظ
You made some really good points there. I looked on the web for
additional information about the issue and found most individuals will go along with your views on this web site.
یکشنبه 8 مرداد 1396 12:14 ب.ظ
If you desire to increase your experience only keep visiting this site and be updated with the hottest
information posted here.
یکشنبه 8 مرداد 1396 10:37 ق.ظ
Wow, superb blog layout! How long have you been blogging for?
you made blogging look easy. The overall look of your website is wonderful, as well as the
content!
پنجشنبه 29 تیر 1396 08:29 ق.ظ
Hi there to all, how is everything, I think every one is getting more from this website, and your views are fastidious designed for
new people.
پنجشنبه 29 تیر 1396 05:25 ق.ظ
Having read this I thought it was really enlightening.
I appreciate you finding the time and effort to put this content together.
I once again find myself personally spending a lot of time
both reading and commenting. But so what, it was still worthwhile!
شنبه 24 تیر 1396 07:37 ب.ظ
Hey there would you mind letting me know which hosting company you're using?
I've loaded your blog in 3 different web browsers and
I must say this blog loads a lot quicker then most.
Can you recommend a good internet hosting provider
at a honest price? Thanks a lot, I appreciate it!
جمعه 23 تیر 1396 04:32 ب.ظ
I like the valuable info you provide in your articles.
I'll bookmark your blog and check again here frequently.
I'm quite sure I'll learn lots of new stuff right here! Best of luck for the next!
پنجشنبه 22 تیر 1396 12:07 ق.ظ
Hello i am kavin, its my first occasion to commenting anywhere, when i read this
paragraph i thought i could also make comment due to this brilliant paragraph.
جمعه 9 تیر 1396 12:19 ق.ظ
Thanks for finally writing about >سفیر - نرم
افزارهای ضد اجتماعی؛ فرش های قرمزی که مدعیان حافظ امنیت
ملی برای دشمن پهن کرده اند ... <Liked it!
دوشنبه 4 اردیبهشت 1396 01:09 ب.ظ
Good post. I absolutely appreciate this website.

Continue the good work!
شنبه 2 اردیبهشت 1396 07:57 ق.ظ
Please let me know if you're looking for a author for your weblog.
You have some really good posts and I feel I would be a good asset.
If you ever want to take some of the load off, I'd absolutely love
to write some content for your blog in exchange for a link
back to mine. Please shoot me an e-mail if interested. Thanks!
شنبه 2 اردیبهشت 1396 06:07 ق.ظ
Hello, Neat post. There is a problem together with your web site in web explorer, could check this?
IE nonetheless is the marketplace chief and a big portion of folks
will miss your excellent writing because of
this problem.
چهارشنبه 13 بهمن 1395 03:34 ق.ظ
سلام دوست عزیز
درباره ی کسب درآمد از اینترنت چه اطلاعاتی داری ؟
من برای تو پیشنهادات و آموزش هایی دارم که تو رو به درآمد میلیونی می رسونه
برای مشاهده پیشنهادات به سایت زیر مراجعه کن:
jobstarter.ir

سوالی هم اگه بود می تونی از راه های ارتباطی زیر بپرسی:
تلفن:02166150185
تلگرام:09031642062
پنجشنبه 4 آذر 1395 11:02 ب.ظ
سلام
دوست عزیز امیدوارم حال خوبی داشته باشید از وبلاگتون دیدن کردم.
ما یک محصول ویژه برای شما داریم که قسمتی از کار های روزانه رو براتون آسون و راحت میکنه
به سایتمون سر بزنید هر دیدی یه بازدید هم باید داشته باشه دیگه
مطمئنم پشیمون نمیشی
منتظرم
پنجشنبه 1 مهر 1395 07:44 ب.ظ
تخفیف ویژه 15 هزار تومنی ریحون!
غذا رو سفارش بدید و 15 هزار تومن تخفیف بگیرید!
برای هر کسی که از لینک شما کد تخفیف رو بگیره هم 15 هزار تومن به حساب شما افزوده میشه!
برای گرفتن تخفیف 15 هزار تومنی مراحل زیر رو انجام بدید:
اول لینک رو باز کنید و کد تخفیف رو کپی یا یادداشت کنید
بعدش برید به صفحه اصلی سایت ریحون reyhoon.com و نرم افزار رو دریافت کنید (با گوشی برید و باید برنامه بازار رو داشته باشید)
بعد از نصب نرم افزار ثبت نام کنید (20 ثانیه طول میکشه نهایت!)
موقع سفارش غذا کد تخفیف رو بزنید تا 15 هزار تومن از هزینه غذا کم بشه
مثلا 20 هزار تومن غذا سفارش بدید فقط 5هزار تومن پرداخت میکنید
سوالی داشتید ایمیل بزنید
موفق باشی!

سه شنبه 5 مرداد 1395 03:50 ب.ظ
سلام
از وبلاگتون دیدن کردم مطالب خوبی توشه
ما یه شبکه اجتماعی داریم به نام فیس پلاک میخوایم توش فعالیت مفید کنیم و با بقیه شبکه ها متفاوت باشیم
ازتون دعوت میکنیم که مارو توی این راهمون همراهی کنین و توی سایتمون عضو و فعال باشید
یک سری امکانات هم برای وبلاگ ها داریم که بعد از عضویت از طریق تماس با ما اگر بگین راهنمایی میشین و وبلاگتون تبلیغ میشه
منتظر حضورتون هستیم
www.facepelak.ir
با تشکر
شبکه اجتماعی فیس پلاک
پنجشنبه 17 تیر 1395 08:01 ق.ظ
سلام و احترام خدمت مدیر محترم وبلاگ

به تازگی فروشگاهی راه اندازی کردیم که میتوانید محصولات خوبی با قیمت مناسب سفارش بدید

مارک خوب MP3 Player فقط 14000 تومان
دستگاه برقی دفع حشرات 18000 تومان
ماساژور ، ساعت LED ، عینک و وسایل دیگه....

خودتون بیاید قیمت ها رو ببینید چقدر مناسبه

منتظرتون هستیم!


چهارشنبه 16 تیر 1395 10:52 ب.ظ
سلام

وبلاگ خیلی زیبایی داری!

به منم سر بزن!

منتظرم!


سه شنبه 10 فروردین 1395 12:26 ق.ظ
سلام مطالب خوبی داری اگه دوست داری وبلاگ رو تبلیغ کنی به وب من بیا و لینک وبلاگتو ثبت کن تا رتبط بره بالا
دوشنبه 9 فروردین 1395 11:01 ب.ظ
با سلام
کانال تگرام دریافت نتایج زنده فوتبال
@munno95
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی